Вакцинація в приватних клініках: в чому перевага?

З народженням дитини батьки задають собі питання: як захистити малюка від інфекцій? Адже відповідальність за життя, здоров’я і розвиток малюка несуть саме його батьки, а багато дитячі хвороби не мають інших способів профілактики, крім вакцинації. Завдяки комплексам дитячих щеплень дитячий організм захищений від важких інфекційних хвороб, які можуть привести до серйозних порушень у розвитку малюка… Читати далі »

Планування вагітності: навіщо здорової парі це робити?

Все більше і більше відповідальних пар, які хочуть стати батьками, звертаються за допомогою з метою планування вагітності. Інші подружні пари дивуються – мовляв, навіщо це потрібно? Однак планування вагітності – правильний і важливий крок, оскільки часто здоров’я потенційних батьків підірвано стресами, інфекціями, шкідливими звичками, поганою екологією, неправильним харчуванням і т.д. А у деяких пар, незважаючи… Читати далі »

Причини чоловічого безпліддя: від стресів до дитячих хвороб

Стреси, гормональні порушення, статеві інфекції і навіть перенесені дитячі хвороби можуть стати причиною безпліддя у чоловіків. Якщо протягом року регулярного статевого життя у здорової партнерки не настає вагітність, а пара посилено «працює» над цим, то говорять про чоловіче безпліддя. Вірніше, саме чоловіче безпліддя полягає в тому, що репродуктивні функції порушені саме у чоловіка. Чи завжди… Читати далі »

Навіщо чоловікові «свій» лікар або хто такий андролог

Не секрет, що багато чоловіків вважають, що влаштовані вони простіше, ніж жінки: тому заздалегідь піклуватися про своє чоловіче здоров’я не потрібно. Якщо захворів шлунок, то чоловік «зі скрипом в серці», але може піти до гастроентеролога, ну а якщо зламав руку і того простіше – наклали гіпс і чекай одужання. І тільки згадка про урології у… Читати далі »

Коли Шрам прикрашають: як позбутися від рубців і розтяжок

Шрами, рубці, розтяжки з давніх часів доставляють нам дискомфорт і люди всіляко намагаються їх позбутися. Особливо засмучують шрами на обличчі, навіть якщо вони у чоловіка – адже вираз «шрами прикрашають чоловіка» давно застаріло. Сильна стать теж хоче, щоб їх шкіра була привабливою. А для багатьох жінок розтяжки, які часто з’являються після різкого схуднення або пологів… Читати далі »

Секрет розкішних локонів: мезотерапія волосся або плазмоліфтінг?

Ін’єкційна косметологія допомагає відновити не тільки шкіру, але і волосся. Тому такі уколи краси, як плазмоліфтінг або мезотерапія активно застосовують в косметології для відновлення структури волосся. Що саме з процедур більше підійде для кожного індивідуального випадку і зробить локони здоровими, пружними і шовковистим? Звичайно ж, підкаже лікар, а й самій (самому) непогано розбиратися в сучасній… Читати далі »

Як впливають на здоров’я слабоалкогольні напої?

Слабоалкогольні напої сьогодні залишаються досить популярними, особливо серед молоді. Існує думка, що вони практично нешкідливі. Але чи так це насправді? Лікарі стверджують, що немає: зловживання слабоалкогольними напоями шкодить організму, особливо підліткового. Вплив на організм слабоалкогольних напоїв Систематичне вживання «слабоалкоголки» неодмінно тягне за собою появу зайвої ваги, адже всього з 1 пляшки такого напою людина отримує… Читати далі »

Булімія: психологічне підгрунтя розлади харчової поведінки

Булімія – це захворювання, при якому в людини відзначаються часті коливання ваги на тлі розлади харчової поведінки. Лікарі стверджують, що найчастіше хвороба розвивається на нервовому грунті. Проявляється вона нападами неконтрольованого переїдання, після яких настає примусове очищення організму, зазвичай шляхом виклику блювоти. Чому розвивається булімія і як її запідозрити? Найчастіше булімія буває у жінок у віці… Читати далі »

Чому виникає хропіння і чим він небезпечний?

За статистикою кожна п’ята людина на землі у віці після 30 років періодично хропе, коли спить. Найчастіше хропуть чоловіки, але іноді ця проблема стосується і жінок, і навіть дітей. Так чому ж людина може почати хропіти? І чому лікарі стверджують, що це небезпечно для здоров’я? Що таке хропіння? Які його причини? Хропінням називається звуковий феномен,… Читати далі »

Як захистити шкіру від ультрафіолету влітку? Особливості догляду

Прийшло літо, а з ним і жаркі, спекотні дні. Саме зараз слід усвідомити, що засмагати шкідливо для здоров’я, і ​​шкіру від сонця потрібно всіляко ховати. Особливо це стосується прямих сонячних променів в обідній жаркий літній час. Чому так шкідливий ультрафіолет для шкіри і як правильно доглядати за нею влітку? Вплив ультрафіолетового опромінення на шкіру Ультрафіолетові… Читати далі »